پست دویست و بیست و سوم

سلام و صد سلام بر دوستان عزیز و قدیمی، صد سال به این سالها. ان شاالله که سال 1394 سال فوق العاده و متفاوتی برای همگی تون باشه.

ببخشید که این مدت به کسی سر نزدم، حتی به اینجا هم سر نزدم. با اینکه هفته اول تعطیلات تنها بودم اما کل وقتمو صرف بخور و بخواب کردم و یه حال اساسی به پسرم دادم که تو اسفند ماه بس که پشت میز مچاله بودم طفلی اذیت شده بود.

ایشالا فردا وارد ماه هشتم بارداری میشم. تا دنیا اومدن کنجدم زمان زیادی نمونده و من کلی هیجان زده ام بابت این اتفاق. خدا کنه بچه ی سالم و صبوری باشه پسرم.

در مورد موضوع پست قبل هم باید بگم بعد از کلی سبک و سنگین کردن به این نتیجه رسیدم همسرم با خانواده ش یه هفته بره سفر و هفته ی دوم رو با خوشحالی پیش من باشه بهتر از اینه که دو هفته رو با خستگی و کسالت کنارم باشه. البته قبلش هم با هم صحبت کردیم و یک سری مسائل که آزارم میداد برام حل شد. در کل اصلا از اینکه فرستادمش بره ناراحت نیستم. میگم که، نتیجه ی این کار خیلی بهتر از تصورم بود.

 

مجددا برای همه آرزوی یک سال فوق العاده، پر از سلامتی و شادی دارم. در اولین فرصت میخونمتون دوستانم.

/ 8 نظر / 31 بازدید
قارقاری

سلام بانو با تاخیر سال نو مبارک[ماچ]

پرژين

سلام سال نوى شما هم مبارك

مضراب

خدا رو شکر.. ینی یه جوجه خردادی در راه داریم؟ :))

مضراب

بابا نهایتاً بزغاله حساب می شه چون سال بز به دنیا میاد:)) انشاءالله به سلامتی دنیا بیاد و سالم باشین مادر و پسر بقیه اش حله :)

سامورایی

اول اینکه خوشحالم به نتیجه‌ی قطعی رسیدی و شوهرت رو فرستادی مسافرت. دوم اینکه به کنجدی هم بگو منتظرشیم [چشمک] راستی اسمشو چی میذاری؟!؟ کاش اردیبهشتی بشه [نیشخند] اردی بهشتیا رو دوس دارم [لبخند] بهترین ها رو توی سال جدید برات آرزو دارم

نیلوفر

سلام سال نوت مبارک واقعا سرندی هشت ماه گذشت؟ چقدر زود پسرکمون بزرگ شد ماشالله ...هزار الله اکبر خدا حفظش کنه دوسته منم بارداره بعد اون الان 4 ماهش هست من فکر می کردم تو هم چهار ماهته بعد من همزمان خاله دو تا پسر خوشگل می شم :)))))))))))))

رضا

سلام ... عیدت مبارک ... از کی تا حالا کنجد ببر میشه یعنی مجسن دیگه آخرشه ... ولت کرد رفت شمال ... بزنم دهنش :)))))

جوراب پاره و انگشت آزاد

یعنی خردادی میشه کنجدی? ای جااانم[ماچ]